Uroczysta „Hubalowa Wigilia” w Bielawach z naszą delegacją

Bardzo dziękujemy za zaproszenie na XVI „Hubalową Wigilię” w Bielawach. To właśnie tutaj Major Dobrzański spędził ostatnią wigilię. Pamięć o tym wydarzeniu tkwi głęboko w sercach osób kultywujących tradycje patriotyczne.

Było miło, wyjątkowo i na pewno uroczyście. Serdecznie dziękujemy za wspaniałą atmosferę, za garść wspomnień, za poczęstunek. Choć było zimno to na pewno to wydarzenie wpisuje się w kalendarz imprez szkolnych. Patron Szkoły – Major Henryk Dobrzański zobowiązuje do patriotycznego wychowania młodzieży.

Naszą szkołę reprezentowali: Beata Janiszewska – dyrektor szkoły, Ksiądz Damian Zalewski oraz Oliwia Szymczyk i Igor Wróbel przewodnicząca i zastępca samorządu uczniowskiego naszej szkoły. Dziękujemy i do zobaczenia za rok!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *