A mówiliśmy, że byliśmy i jesteśmy grzeczni!

Dziś już 6 grudnia, więc do naszej szkoły zawitał wyjątkowy GOŚĆ – MIKOŁAJ! Z tego powodu panował dzisiaj u nas wyjątkowy klimat. Przede wszystkim za sprawą Szanownego Gościa. Mikołaj dotarł do szkoły z workiem pełnym prezentów i słodkości, co nasi uczniowie przyjęli bardzo entuzjastycznie. Dla każdego znalazła się słodka niespodzianka – i dla młodszego i starszego, i dla grzecznego, i dla mniej grzecznego. Było dużo radości i uśmiechów. Przejęte i uradowane buźki zwłaszcza młodszych dzieci, potwierdziły, że wierzą w Mikołaja i niecierpliwie Go oczekują. Spotkanie z Mikołajem minęło bardzo szybko, lecz sprawiło wszystkim wiele radości i wrażeń. Mikołaj udał się ze Śnieżynkami do odległej Laponii.

Drogi Mikołaju zapraszamy za rok. Na pewno będziemy grzeczni!!! Dziękujemy również Rodzicom Naszych Uczniów za to, że pamiętali o wszystkich.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *