Już wkrótce nadejdzie cicha, piękna noc…

W świąteczny nastrój wprowadzili nas młodzi artyści. W czwartek 22 grudnia w naszej szkole odbyło się wielkie wydarzenie – JASEŁKA.W przedstawieniu zaprezentowały się najmłodsze dzieci: oddział zerowy, klasa I, II, III.

Boże Narodzenie to wyjątkowy czas w ciągu roku. Czas zadumy nad tym, co tak naprawdę jest ważne. Na tę krótką chwilę zapominamy o obowiązkach i gonitwie. Fantastyczna atmosfera zagościła przy wspólnym spotkaniu i wprowadziła nas w ten piękny czas. Na koniec Pani Dyrektor złożyła wszystkim życzenia: „Zdrowia, szczęścia, nieustannej radości, spokoju oraz rodzinnego ciepła, a także samych wymarzonych prezentów pod choinką. Aby nadchodzący rok był rokiem zrealizowanych planów i spełnionych marzeń. Boże Narodzenie jest konieczne. Potrzebujemy co najmniej jednego dnia w roku, aby przypomniał nam, że świat nie kręci się tylko wokół nas”.

Został również przytoczony fragment piosenki Anny Szarmach: „… w świąteczne dni magiczna jest MIŁOŚCI MOC GDY DZIELIMY JĄ WŚRÓD LUDZI WOKÓŁ NAS…”

Dziękujemy za przybycie zaproszonym gościom. Organizatorkami Jasełek były Panie : Maria Zbróg, Sylwia Dulewicz, Weronika Pawluszek, Alina Czyżewska, ks. Damian Zalewski. Wesołych Świąt!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *