Niech żyje Kubuś Puchatek!

„Sztuka dawania podarunku polega na tym, aby ofiarować coś, czego nie można kupić w żadnym sklepie”

Kubuś Puchatek…

Tego misia chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. 18 stycznia przedszkolaki z naszej szkoły hucznie obchodziły Święto Kubusia Puchatka. Dzieci z Punktu i Oddziału Przedszkolnego uczciły to święto wieczorem filmowym zorganizowanym w szkole. Na którym nie zabrakło bajki pt.: „Kubuś i Przyjaciele”

Następnie przedszkolaki wykonały wspaniałe prace plastyczne. Każdy uczestnik dostał zasłużony dyplom przyjaciela Kubusia Puchatka. Bez wątpienia był to cudowny dzień! Ten czas utwierdził nas w przekonaniu, że Kubuś Puchatek jest najbardziej kochanym przez dzieci misiem na świecie! Dziękujemy Ci Kubusiu Puchatku, że jesteś i zawsze z nami będziesz !

Organizatorem akcji były panie: Ewa Juśkiewicz-Barcika, Weronika Pawluszek, Marzena Stachura przy niezastąpionym wsparciu Pani Anny Stachera- rodzica naszej szkoły.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *