To już od dziś! Rekrutacja do Punktu/ Oddziału Przedszkolnego przy Szkole Podstawowej w Miedzierzy

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Miedzierzy, informuje:

1. Od dnia 15 lutego 2023 r. rozpoczynamy rekrutację dzieci do Punktu/ Oddziału* Przedszkolnego na rok szkolny 2023/2024. Zainteresowanych rodziców, których dzieci aktualnie uczęszczają do poszczególnych oddziałów prosimy o wypełnienie i dostarczenie deklaracji o dalszej kontynuacji edukacji przedszkolnej w naszej placówce (deklaracje dostępne u wychowawców grup).

2. Od dnia 1 marca do 30 marca 2023 r. rodzice, których dzieci nie uczęszczają do Punktu/ Oddziału Przedszkolnego* przy Szkole Podstawowej w Miedzierzy składają wnioski do dyrektora/nauczyciela przedszkolnego o przyjęcie oraz dokumenty potwierdzające spełnienie przez kandydata warunków branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym (wnioski dostępne u wychowawców grup).

3. W dniach 2 – 15 kwiecień 2023 r. komisja rekrutacyjna dokona weryfikacji wniosków oraz dokumentów potwierdzających spełnienie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym.

4. W dniach 19 – 20 kwietnia 2023 r. nastąpi podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych.

5. W dniach 21– 28 kwietnia 2023 r. składacie Państwo pisemne oświadczenie wyrażające Waszą wolę przyjęcia dziecka do naszego Punktu/ Oddziału* Przedszkolnego .

6. W dniu 28 kwietnia 2023 r. komisja rekrutacyjna podaje do publicznej wiadomości listę kandydatów przyjętych i nieprzyjętych.

7. Jeśli Punktu/ Oddział Przedszkolny* dysponuje nadal wolnymi miejscami prowadzi rekrutację uzupełniającą w sposób ciągły.

Serdecznie zapraszamy!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *