GDY OD SIEBIE WYMAGAMY, TO SUKCESY OSIĄGAMY!!!

W dniu 22 lutego uczniowie kl.3  wzięli udział we wspaniałym przedsięwzięciu jakim były Igrzyska matematyczno-sportowe, które miały miejsce w Szkole Podstawowej w Miedzierzy. Inicjatorami tego wydarzenia byli nauczyciele matematyki i wychowania fizycznego ze szkół z Miedzierzy i z Królewca: Karol Mijas, Justyna Piekarska, Sylwia Blaszyńska i Jacek Kołodziejczyk.  
W wydarzeniu wzięli udział znakomici goście: starosta konecki Grzegorz Piec, burmistrz Radoszyc Michał Pękala, dyrektor SP w Kłucku Elżbieta Woźniak, dyrektor Przedszkola w Smykowie Dorota Kołodziejczyk na czele z gospodarzem naszej gminy – wójtem Jarosławem Pawelcem.  Miłą atmosferę podczas turnieju zapewniła dyrektor Beata Janiszewska. Uczniom naszej naszej szkoły towarzyszyła pani dyrektor Anna Cholewińska.
Dzieci z zaproszonych szkół miały okazję do wspólnej zabawy i zdrowej rywalizacji.
W turnieju wzięli udział uczniowie klasy 3: Jakub Makówka, Kuba Słapek, Joanna Lamczyk i Hania Lachowska. Dodatkowo w grupie badawczej, zadania matematyczne rozwiązywali: Paweł Łosiak, Antoni Krasowski i Emilia Błońska. Uczniów przygotowała wychowawczyni  Elżbieta  Zbróg.
Igrzyska  zakończyły się sukcesem naszych uczniów, którzy zajęli pierwsze miejsce na podium.
Koledzy i koleżanki z klasy przyjęli z entuzjazmem wiadomość o sukcesach swoich przyjaciół.

SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!

Honorowy patronat nad innowacją objęli: Kuratorium Oświaty w Kielcach, Katedra Matematyki Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach przy współpracy z dr Elżbietą Zając, Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Kielcach oraz Wójt Gminy Smyków.

Zapraszamy: https://tkn24.pl/matematyka-i-sport-udowadniali-ze-to-idzie-w-parze-wideo-zdjecia/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *