BEZPIECZEŃSTWO JEST NAJWAŻNIEJSZE!

Nasza Szkoła bierze udział w projekcie „Szybuj bezpiecznie w internetowej chmurze”. Dlatego na zaproszenie pani dyrektor Beaty Janiszewskiej naszą szkołę odwiedziła mł. asp. Monika Zamachowska z Komendy Powiatowej Policji w Końskich.

Najmłodsze klasy mogły dowiedzieć się jakie zagrożenia przynosi nam internet. W dzisiejszych czasach to bardzo ważna kwestia, którą warto utrwalać wśród dzieci i młodzieży. Uczniowie z dużym zaangażowaniem brali udział w spotkaniu. Klasy IV -VIII mogły dowiedzieć się również o cyberprzemocy oraz o odpowiedzialności karnej, jaka występuje w stosunku do osób niepełnoletnich.

Koordynatorem projektu jest Pani Izabela Basiak. To było bardzo potrzebne i wartościowe spotkanie. Dziękujemy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *