WIWAT MAJ, 3 MAJ!!!

W coroczny kalendarz uroczystości w naszej szkole wpisana jest akademia upamiętniająca Uchwalenie Konstytucji 3 Maja. W piątek, 28 kwietnia, w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji nadchodzących Świąt Majowych. Uczniowie pod opieką nauczycieli: Aleksandry Kałmuk, Aldony Mechelewskiej, przy współpracy z Marią Zbróg i Sylwią Dulewicz przedstawili montaż słowno-muzyczno-taneczny o patriotycznej wymowie.

Zaprezentowano historię KONSTYTUCJI oraz świąt majowych, czyli Święta Pracy, Dnia Flagi Rzeczpospolitej Polskiej, rocznicy przystąpienia Polski do Unii Europejskiej i Dnia Zwycięstwa. W przedstawieniu nasi aktorzy przypomnieli zgromadzonej społeczności szkolnej ważne informacje historyczne związane z tymi doniosłymi wydarzeniami. Na zakończenie akademii p. dyrektor Beata Janiszewska pogratulowała uczniom oraz ich opiekunom udanego i pięknego występu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *