TRENING Z MISTRZEM!

Trening z Mistrzem to kolejna wyjątkowa akcja w naszej szkole. Naszym specjalnym gościem jest NASZ absolwent – Hubert Kornecki. Jego pasją była i jest piłka ręczna. Treningi rozpoczął już w czasie nauki w Naszej Szkole Podstawowej. Grał w KSSPR KOŃSKIE, STAL MIELEC, WYBRZEŻE GDAŃSK, GÓRNIK ZABRZE, TV EMSDETTEN i obecnie w MMTS KWIDZYN. Hubert przyjechał do szkoły, aby poprowadzić treningi z uczniami. Na hali sportowej wszyscy z uwagą słuchali jego poleceń i wykonywali je najlepiej, jak potrafili. Zachęcał dzieci do ćwiczeń, uprawiania sportu. Życzymy Hubertowi dalszych sukcesów i częstszych odwiedzin w naszej szkole. Serdecznie dziękujemy! I pamiętaj, że jesteś u siebie!

A co jeszcze będzie się działo i co Pani Dyrektor zaplanowała to na razie niespodzianka. Ale prosimy śledzić naszego FB!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *