Dzień Mamy i Taty pełen atrakcji również dla dzieci!

Dzień Mamy i Taty jest jednym z najpiękniejszych świąt w roku, pełnym miłych życzeń i kwiatów, będących wyrazem miłości i szacunku dla rodziców. My także postanowiliśmy w szczególny sposób uczcić to święto, dlatego w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty.

Bogatą część artystyczną otworzyło przedstawienie przygotowane przez przedszkolaków oraz uczniów klas I-III. Rodzice wysłuchali wierszy i piosenek w wykonaniu swoich dzieci . Dziewczynki z kółka muzyczno-tanecznego zaprezentowały piękny taniec biedronek i motyli. Po występach dzieci wręczyły rodzicom drobne upominki. Na koniec pani dyrektor złożyła życzenia i wspólnie odśpiewaliśmy sto lat, sto lat…. Uroczystość przebiegła w miłej i ciepłej atmosferze i na pewno na długo zapadnie w pamięci dzieci i rodziców. Uczniów do akademii przygotowali nauczyciele: Aleksandra Błońska, Weronika Śliz, Weronika Pawluszek, Sylwia Dulewicz, Izabela Rutkowska, Ewa Juśkiewicz- Barcicka, Maria Zbróg.

Po akademii wszyscy udali się na piknik rodzinny przygotowany przez Kgw Miedzierzanki pod hasłem „Radosny Dzień Dziecka”. Była to impreza na szóstkę! Oczywiście słowa podziękowania kierujemy również do Ochotnicza Straż Pożarna w Miedzierzy za pokaz strażacki i obecność. RAZEM JEST FAJNIE!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *