Szkoła w Miedzierzy już po raz trzeci w #BiegFairPlayPKOl!

Polski Komitet Olimpijski z okazji Światowego Dnia Fair Play 7 września organizuje od 2021 roku ogólnopolską akcję dla dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych #BiegFairPlayPKOl. Jej celem jest promocja wartości etycznych zarówno w sporcie, jak i w życiu. #BiegFairPlayPKOl cieszy się ogromnym powodzeniem 

To już III edycja, w której nasza szkoła grała fair, grała razem! W dniach 7-15 września z wielkim zaangażowaniem przystąpiliśmy do akcji ku wspólnym wartościom takim jak szacunek, przyjaźń i radość. W wydarzeniu sportowym towarzyszyły projekty plastyczne przygotowane przez uczniów klas I- III i uczennice klasy VI. 

Organizatorem akcji była pani Sylwia Blaszyńska- nauczyciel wychowania fizycznego naszej szkoły. Dziękujemy!

Warto dodać, że dla wyróżniających się i zaangażowanych szkół przewidziana jest niespodzianka – Olimpijczyk odwiedzi szkołę!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *