Dzień Edukacji Narodowej w Miedzierzy

„Życie jest cudem, a nauczyciel powinien być przygotowywany do bycia medium dla tego cudu.” Edward Blishen
Dzień Edukacji Narodowej to święto wszystkich pracowników oświaty. We wtorek 17 października w naszej szkole padło wiele ciepłych słów oraz życzeń. Na sali gimnastycznej nauczycieli oraz pracowników szkoły przywitali uczniowie, którzy przygotowali uroczystą akademię. Pani dyrektor Beata Janiszewska złożyła serdecznie życzenia oraz wręczyła nagrody dyrektora szkoły:
„Wszystkim pracownikom oświaty dziękuję za pracę, trud i serce jakie wkładacie w wykształcenie i wychowanie naszych pociech. Życzę Wam zdrowia, pomyślności, szacunku i uznania w oczach uczniów i rodziców. Wykształcenie to najlepszy prezent jaki możecie dać młodemu człowiekowi. Wszystkiego najlepszego dla Was” – podkreśliła.
Nie zabrakło też słów podziękowania oraz słodkiego poczęstunku od Rady Rodziców naszej szkoły – Agnieszki Kozłeckiej, Eweliny Opali i Agnieszki Uzarowicz.
Słowa podziękowania kierujemy również do proboszcza naszej parafii ks. Dariusza Maciejczyka, który pamiętał o tym wyjątkowym dniu i na ręce pani dyrektor złożył upominek i najserdeczniejsze życzenia.
Akademię przygotowali uczniowie klasy drugiej i trzeciej pod czujnym okiem swoich wychowawców: Sylwii Dulewicz i Ewy Juśkiewicz – Barcickiej oraz Izabeli Rutkowskiej i Anny Cedro.
Dziękujemy wszystkim, że JESTEŚCIE!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *