KOLEJNY ETAP KONKURSU „BEZPIECZEŃSTWO NA PIĄTKĘ” ZA NAMI!

W środę 15 listopada w siedzibie Koneckiego Centrum Kultury odbył się etap powiatowy XV edycji konkursu „Bezpieczeństwo na Piątkę”.
Wzorem lat ubiegłych oprócz testu wiedzy o bezpieczeństwie oraz zadania z pomocy przedmedycznej uczniowie mieli za zadanie przygotować pracę plastyczną, tym razem na temat „Odblaski -nasze bezpieczeństwo”. Niestety naszej drużynie mimo starań nie udało się zakwalifikować do dalszego etapu. Serdeczne gratulacje składamy Zespołowi Placówek Oświatowych w Dziebałtowie, bo to oni reprezentować będą nasz  powiat w finale wojewódzkim
Naszą szkołę reprezentowali:
Filip Woźniak, Emilia Jachimowska, Julia Szmarkieta oraz Kinga Smulczyńska pod okiem opiekunów p. Agnieszki Stachery i p. Weroniki Smugi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *