Hubalowa Wigilia w Bielawach

Bardzo dziękujemy za zaproszenie na 17. „Hubalową Wigilię” na Bielawach. To właśnie tutaj major Dobrzański spędził ostatnią wigilię. Pamięć o tym wydarzeniu tkwi głęboko w sercach osób kultywujących tradycje patriotyczne. Było miło, wyjątkowo i na pewno uroczyście. Serdecznie dziękujemy za wspaniałą atmosferę, za garść wspomnień, za poczęstunek. Choć było zimno to na pewno to wydarzenie wpisuje się w kalendarz imprez szkolnych. Patron Szkoły – Major Henryk Dobrzański zobowiązuje do patriotycznego wychowania młodzieży.
Naszą szkołę reprezentowali: Beata Janiszewska – dyrektor szkoły, ksiądz Damian Zalewski oraz uczniowie klasy VI: Antoni Kusiak ,Filip Tomaszewski i Jakub Stachera – przedstawiciele harcerzy naszej szkoły. Dziękujemy i do zobaczenia za rok!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *