MIKOŁAJ, CZAROWNICE I NIESAMOWITE PRZEŻYCIA PODCZAS WYCIECZKI SZÓSTOKLASISTÓW

Dnia 7 grudnia w ramach mikołajek klasa VI pojechała na wycieczkę do Parku Legend w Nowej Słupi i kina Helios w Kielcach. Park Legend to nowoczesna placówka, w której edukacja łączy się z zabawą. Uczniowie mogli bliżej zapoznać się z legendami regionu świętokrzyskiego podczas zwiedzania 11. sal wystawowych. Choć na chwilę przenieśli się do świata baśni trochę fantastycznych, a trochę strasznych. Obejrzeli multimedialne projekcje, hologramy. Wysłuchali ludowych opowieści. Spotkali m.in. czarownice z Łysej Góry, tajemniczych pielgrzymów, zbójników, lokalnych diabłów oraz królową Bonę. Po przejściu wszystkich sal czekała ich kolejna atrakcja, czyli film 5D o najciekawszych zakątkach naszego województwa. Oddziaływał na wszystkie zmysły. Wyjątkowym przeżyciem okazał się lot na miotle nad regionem świętokrzyskim. To był niezapomniany czas dla szóstoklasistów.

Nie można nie wspomnieć, że tego dnia w Parku Legend rezydował św. Mikołaj! Uczniowie dostali od niego słodkości i zrobili pamiątkowe zdjęcia.

Ostatni etap wycieczki to film „Uwierz w Mikołaja” w kinie Helios w Kielcach. Pełni wrażeń, wspomnień, ze śpiewem na ustach uczniowie wrócili pod szkołę. To był wspaniały dzień!

Opiekunami byli: Dominik Chendoszko, Agnieszka Uzarowicz, Martyna Uzarowicz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *