Weekend Cudów i wielki powiatowy Finał Szlachetnej Paczki odbył się w Radoszycach

Szlachetną Paczkę tworzą wyjątkowe osoby, którym leży dobro drugiego człowieka. Są bezinteresowni, szczerzy… po prostu szlachetni ludzie. W tym roku również nasza szkoła przystąpiła do tej szlachetnej akcji. Słowa podziękowania kierujemy do uczniów, rodziców, nauczycieli, Proboszcza Naszej Parafii i do wszystkich ludzi, którzy wsparli tą akcję. Naszą szkołę reprezentowała Pani Dyrektor Beata Janiszewska. Uczennice – Izabela Kwaśkiewicz i Lena Szymanowska wystąpiły z przepięknymi piosenkami przed publicznością, za co dostały gromkie brawa. Brawo dziewczyny! Uczniowie wykonali także świąteczne kartki dla Darczyńców. Dziękujemy, że mogliśmy być z Wami w tym wyjątkowym dniu. Warto też wspomnieć, że w tym roku obdarowanych zostało 50 rodzin z powiatu koneckiego…
„Miarą twojego człowieczeństwa jest wielkość twojej troski o drugiego człowieka”  – Ks. Mieczysław Maliński.
This image requires alt text, but the alt text is currently blank. Either add alt text or mark the image as decorative.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *