Dzień Babci i Dziadka w Miedzierzy

„Dziś w przedszkolu piękny bal, bal wspaniały na sto par.
Bal dla dziadków i dla babć – pięknie zapraszamy was…”
Dzieci z oddziału i punktu przedszkolnego wystąpiły z programem artystycznym przed swoimi babciami i dziadkami, którzy przybyli w mury naszej szkoły na zaproszenie swoich wnuków z okazji swojego święta. Było wzruszająco, miło i na pewno rodzinnie!
Pani dyrektor Beata Janiszewska pięknymi słowami rozpoczęła uroczystość: ,,Doskonała miłość czasem nie przychodzi, aż do pojawienia się pierwszego wnuka”
Dziękujemy bardzo za przyjęcie zaproszenia następującym gościom: księdzu proboszczowi Dariuszowi Maciejczykowi, księdzu wikaremu Damianowi Zalewskiemu, zespołowi ,,Sosnowscy i przyjaciele”, którzy swym śpiewem stworzyli radosną atmosferę. Dodatkowych wrażeń podczas występu dostarczyli nam również Iza Kwaśkiewicz, Lena Szymanowska, Marysia Kuleta, Dominik Kuleta i Wojtek Pacan – zwycięzcy Konkursu Kolęd i Pastorałek.
Słowa podziękowania należą się rodzicom, którzy okazali swoją pomoc w przygotowaniu kameralnego spotkania przy zastawionym stole dla naszych dostojnych gości.
I w szczególności dziękujemy tym, bez których to wydarzenie nie odbyłoby się, a mowa tu o naszych przedszkolakach z Punktu i Oddziału przedszkolnego.
A dla naszych babć i dziadków jeszcze raz wszystkiego najlepszego!
Organizatorami przedstawienia były panie: Weronika Pawluszek, Aleksandra Błońska, Karolina Serek, Weronika Śliz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *